PINAR

Dünya ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılıyor. Tüketicinin tercih ettiği marka olmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak ve uluslararası pazarlarda kalıcı olmak marka olmanın gereklerini yerine getirmekle mümkün.

Bu yüzden biz de bunu en iyi yapan markalardan biri olan PINAR ile anlaşarak uluslararası piyasanın can damarlarından biri olan Çin’de süt ve süt ürünleri konusunda yer almaya başladık.

Kurulduğumuzdan bu yana Çin halkına sağlık, lezzet, yenilik kaynağı olan ürünler sunarken, milyonlarca insan için nesiller boyu bir “Yaşam Pınarı” olması amacıyla PINAR ortaklığımıza başladık. 

Başarılı ve kalıcı bir marka olmanın en önemli kriteri ilk faaliyet sonrasında girilen yeni alanlarda da marka kimliğini aynı tutarlılıkla taşıyabilmek ve çeşitlenen ürünlere markanın ortak imajını yansıtabilmektir. Bir süt ve süt ürünleri markası olarak doğan PINAR, geçen zaman zarfında gıda sektörünün farklı alanlarında birçok ilki gerçekleştirdi. 

Çin halkına sunduğumuz geniş ürün yelpazesi ile Türk girişimciliğinin, Türk kültürünün yarattığı kazançları ve faydaları da gerçekleştirmiş olduk.

PINAR, Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İhracatçılar Birliği tarafından kaliteli Türk ürünlerinin dünya pazarına tanıtımı ve Türk malı imajının dünyada yerleştirilmesi amacıyla geliştirilen “Turquality” projesi içinde yer alarak Türkiye’yi ve Türk ürünlerini yurtdışında temsil etmektedir. 

İş birliğimiz ile de 1,5 milyarı aşan nüfusuyla Çin halkına da aynı kaliteyi ve güveni sunmaya çalışıyoruz.