SPOR ORGANİZASYONLARI

Kültürleri bir araya getireceğimiz organizasyonlara imza atıyoruz. Yaptığımız çalışmalarda, sektörel girişimlerde, iş planlarımızda sahip olduğumuz kültürü diğer kültürlerle birleştirmek adına birçok çalışmaya imza attık.

Yemek gibi önemli bir araç da spor. MADO sponsorluğunda Yiwu Yabancılar Kulübü adı altında bir futbol kulübü oluşturduk. Hem birlikte spor yapıyoruz hem de farklı kültürdeki insanları bir araya getirerek sağlam bir köprü oluşturuyoruz.

Sporcu geçmişimi bu takımda kaptanlık yaparak da devam ettirmiş oldum. Spor çatısı altında birlikte bir şeyler yapıyor olmak, birlikte hareket etmeyi sağlamak, sporun evrenselliğini ortaya koymak bu proje ile hayata geçmiş oldu.

Yine MADO sponsorluğunda bir bisiklet kulübü de kurduk. Farklı sportif faaliyetlerine de destek vererek çok sayıda insanla birlikte olma fırsatı yakaladık.

Çin’de yaşayan, iş yapan birçok farklı ülke vatandaşı ile sıkı bir iletişim kuruyoruz. Böylelikle kültürümüzü zenginleştiriyoruz. Yaşadığımız zorlukları birlikte aşıyor olmanın mutluluğunu da ayrıca yaşıyoruz.

 

Özcan SEZER – İş İnsanı

Özcan Sezer Sultan Restaurant China Spor Etkinliği Futbol Kulübü Kaptanlığı
Özcan Sezer Sultan Restaurant China Spor Etkinliği Futbol
Özcan Sezer Sultan Restaurant China Spor Etkinliği 1
Özcan Sezer Sultan Restaurant China Spor Etkinliği Futbol Kulübü Haberi